
Dak golfbaan Bernardus Cromvoirt
Dakleggen.nl bedekt het dak van Golfclub Bernardus uit Cromvoirt!
In de golfwereld is het al een tijdje het nieuws van de dag. Golfbaan Bernardus in Cromvoirt wordt de beste golfbaan van het land. Het clubhuis, dat is ontworpen door de Amerikaanse architect Kyle Philips ziet er futuristisch en hip uit.
Dakleggen.nl kreeg de eer om de houten goot, van in totaal 300 strekkende meter, te bedekken met EPDM zodat deze waterdicht werd gemaakt. Ondanks de stroeve start van de club, kan men Vanaf mei kan men al terecht om een hapje te eten in restaurant Noble Kitchen bij sterrenchef Edwin Kats en om alvast de eerste negen holes te bewandelen.
Het aangebrachte EPDM is helaas niet zichtbaar, omdat er een zinken dak constructie op het prachtige pand is gebouwd. Desalniettemin raden we u toch aan om binnenkort een kijkje te gaan nemen!
Wat heeft Dakleggen.nl precies gedaan in Cromvoirt?
- Houten goot beplakt met EPDM (zodat deze waterdicht is)
- Totaal 300 strekkende meters
- Geheel rond het dakoppervlakte
- Opdracht gekregen van Ridder Skins For Buildings B.V.
- 8 werkdagen verspreid over 3 maanden
Lees ook:
Hoe voorkom ik een daklekkage?
In dit nieuwsartikel geven we u een korte toelichting van de meest voorkomende soorten daklekkages.
Lees verderMeest gebruikte dakbedekking in Nederland
De kunst van het dakdekken wordt in Nederland veel beoefent, waardoor de kwaliteit van dakbedekking in Nederland erg hoog ligt en de keuze in het type dakbedekking groot is.
Lees verderFouten voorkomen bij het aanleggen van een nieuw dak
Fouten voorkomen bij het aanleggen van een nieuw dak
Lees verder5 tips voor het onderhouden van je dak
Het voorjaar is begonnen! Als je geen last van hoogtevrees hebt, kun je vaak zelf al gedeeltelijk voorzien in het nodige onderhoud van je dak. Van ons krijg je 5 pro tips!
Lees verderSubsidie op isoleren
Kijk hier voor de subsidieregelingen voor de isolatie op uw huis. Alle voorwaarden en regels vind u hier.
Lees verder